Telefon
WhatsApp
İnstagram
Matbaa

Matbaa

Broşür, Antetli kağıt, Cepli dosya, Çanta, Takvim, Etiket ve birçok matbaa işlerini tasarımdan baskıya yapıyoruz.

İlter Matbaa, günümüzde matbaa sektöründe hizmet veren bir çok firmanın bünyesinde bulunmayan son teknoloji cihazlar ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiştir.


Ofset baskı bölümünde baskı makineleri, baskı öncesi olan film çıkış makinesi, baskı sonrası ciltli işlerde kullanılan harman makinesi, otomatik numara basım makinesi, özel amerikan cilt makinesi ile fatura basımı, irsaliye basımı, tahsilat makbuzu basımı, adisyon basımı, serbest meslek makbuzu basımı gibi birçok ürünü en kaliteli ve hızlı şekilde alabilirsiniz. Bunun yanı sıra yine baskı sonrası spiral makinesi ile her türlü spiralli bloknot, spiralli defter, spiralli katalog gibi ürünleri kendi bünyemizde yapılmaktadır.


 Geniş baskı yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini üretmektedir. Bunlardan bazıları özel tasarım kartvizit, laklı kartvizit, özel kesimli kartvizitler, plastik kartvizit, diplomat zarf, buklet zarf, torba zarf, antetli kağıt, cepli dosya, A5 broşür, A4 broşür, A3 broşür, katalog, insört, el ilanı, cepli dosya, klasör, özel kesimli cepli dosya, etiket, bloknot, tutkallı bloknot, magnet, kurumsal kimlik çalışması…müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek son teknoloji ürün yelpazesi ile bütün matbu evrakları kaliteden ve uygun fiyattan ödün vermeden en kısa sürede Türkiye’nin her yerine teslim etmekteyiz.

Sonraki
Totem Tabela

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM